The second event of the 2023 Grand Prix of Poland Brzesc Slomka Ptysiowa POL TOUR won Sebastian Batkowski (Nosan Kielce). He beat Dmitry Hryb ( Spider Wrocław) 6:4 in the final. Bronze medals got Wiktor Fortunski ( Baribal Lubin) and Adam Stankiewicz ( Akademia Bilardowa Rokietnica). 107 player took part in the event.

Zawodnik gospodarzy najlepszym w Kielcach.

Bilardowy turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR -Kielce 2023 wygrał zawodnik Nosanu Kielce Sebastian Batkowski.

W finale pokonał Dmitry Hryba ze Spider Wrocław 6:4. Brązowe medale wywalczyli Adam Stankiewicz ( Akademia Bilardowa Rokietnica) i Wiktor Fortuński ( Baribal Lubin). Ciekawostką jest to, że poza Sebastianem pozostali bilardziści......

nigdy nie weszli na podium turnieju Grand Prix Polski.

1. Batkowski – D. Hryb 6:4.

Ciekawostką jest to, że poza Sebastianem pozostali bilardziści nigdy nie weszli na podium turnieju Grand Prix Polski.

Łącznie zagrało 107 osób. Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w 10-bil wsparł Urząd Marszałkowski i Starosta Kielecki.