3th EEBC Men Championship 9-Ball POL, Łódź • 13-14 May 2023

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
13 May 2023
Final
14 May 2023

3th EEBC MEN 9-BALL CHAMPIONSHIPS               

 

Date/ Termin: 13-14.05.2023

Venue/ miejsce gier:  Strefa -Billiards-Darts Club – Poland- Lodz, ul. Pilsudskiego 6

Participants/ uczestnicy – 128 athletes,

Attention: all participants of the championship have to be nominated by official Partners of the EEBC/ Uwaga: Do turnieju będą dopuszczeni tylko zawodnicy nominowani przez Partnerów EEBC lub Zarząd EEBC.  ( Poland, Slovakia, Czech Republic, Ukraine, Romania, Albania, Georgia, Finland, Israel, Baltic Pool League).

Registration-Rejestracjaebc@ebc-billiard.com

First call –pierwsza -deadline/ do dnia 30.04. 23

Second call – druga - 1-7.05.2023  ( player will be charge more/ wyższa opłata startowa.

Sport system

WPA 9-ball (ball no.9 on the spot), race to 7/9, winner break, double K.O.+ knock-out best 64.  Shot clock – 25 sec. 

9-bil , ( bila 9 na punkcie) mecze do 7/9 wygranych, podwójna przegrana + pucharówka od 64. Czas na uderzenie 25 sek.

Cloth/balls/ tables / sukno,bile, stoły– Iwan Simonis 860; Aramith Tournament, Dynamic,

Program: 

13.05 – 9.00 – 9.45 player’s meeting in the club/ rejestracja zawodników,

- 10.00 – opening ceremony and matches/ ceremonia otwarcia i rozpoczęcie gier,

14.05. – 10.00 – matches / mecze

 - 17.00 – final/ finał

Prize money/Nagrody: 27.600 PLN.(6.000 euro)

 1st place -2.000 euro,  2nd place -1.000 euro, 3th place -2 x 500 euro; 5th -8th   place – 250 euro; 9th -16th – 125 euro.  

Tax -10% for 1st to 3th places.

Nagrody: 1 miejsce -9.200 zł; 2 miejsce- 4.600 zł; 3 miejsce (2x) - 2.300 zł; 5-8 miejsce (x4) -1.150 zł; 9-16 miejsce ( x8) – 575 zł.

Od nagród za 1,2 i 3 miejsce zostanie pobrany podatek 10%.

Entry fee- opłata startowa

85 euro-390 zł – for players registered until/dla zawodników zarejestrowanych do 30.04.2023

100 euro-460 zł.for players registered from 1.05 to 7.05.2023/ dla zawodników zarejestrowanych w dniach 1-7.05.2023

100 euro- 460 zł. for participants two events EEBC Men Championship and Team Championship/ Dla uczestników dwóch turniejów  ( MEN i TEAM)

Sponsors: Dynamic Billard Organization ( Germany), Iwan Simonis S.A. (Belgium), Saluc S.A. – Aramith ( Belgium), Cuetec (USA), Kamui ( Japan), Mak Marketing (Poland), Doorso (Poland).

Dress code/ Ubranie polo shirt or shirt, trousers no jeans or sport, shoes or sport shoes (no sandals or beach shoes)./ Koszulka polo lub koszula z kołnierzykiem, długie spodnie (nie jeans czy dresowe), buty wizytowe lub sportowe (nie sandały czy plażowe).

Tournament director/ Dyrektor mistrzostw: Marcin Krzemiński (POL)

Head referee – Sedzia główny: Andrzej Skupień

Media: live-streaming - TVSports.pl

Live-scoring – www.ebc-billiard.com

Participants list

1Tczew, Arkadia28
21979Rokietnica19
3Chorzów, Czorno bila68
41995Kielce, Nosan2
5Poznan, Zakręcona Bila75
6Sokolka, LP Metal Fach27
7Lubin85
8Tczew, Arkadia31
9Rokietnica, Akademia Bilardowa20
10Sosnowiec, Dekada Klub51
111989Poznan36
12Pardubice, Maple Pool Club50
13Ostrów Wielkopolski12
14Ostrów Wielkopolski34
151992Lubin4
16Kraków, TCF HuB26
17Lubin, UKS Baribal45
18Lublin43
19Łódź, Frame7
20Ostrów Wielkopolski29
21Lubin, UKS Baribal16
22Łódź, Frame24
23Sokółka, LP Metal Fach22
24CZE61
25Kraków, TCF HuB18
26Pardubice, Maple Pool Club56
27Katowice57
28Gdańsk, Green Club9
29Łódź, Frame10
301993Bieruń, ERG Folie55
31Pardubice, Maple Pool Club53
32Ustroń84
331984Kielce32
34Łódź, Frame21
35Bratislava, Elite KAMI PROFIT72
36Łódź, Frame37
37Tczew, Arkadia38
38Ostrów Wielkopolski86
39Kraków, UKS YMCA15
40Komárno70
41Liptovský Hrádok46
42Pardubice, Maple Pool Club63
431999Sosnowiec, Dekada Klub3
44Łódź, Frame30
45Łódź71
46Poznan41
47Prešov, BK Horses69
48Lublin, Olimp23
49Pardubice, Maple Pool Club64
50Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy33
51Sokółka, LP Metal Fach35
52Chorzów, Czorno bila11
53Jaworzno, UKS Fair Play14
54Rokietnica, Akademia Bilardowa44
551991Kielce, Nosan Kielce65
56Sokółka, LP Metal Fach40
57Łódź17
581990Sokółka, LP Metal Fach82
59Kielce42
601985Poznan, Zakręcona Bila76
61Sosnowiec, Dekada Klub77
62Warszawa, WSB M135
632001Rokietnica, Akademia Bilardowa48
641994Sosnowiec, Dekada Klub1
65Łódź39
66Tczew, Arkadia83
67Tczew, Arkadia6
681972Olsztyn25
69Jaworzno, UKS Fair Play59
701991Pardubice, Maple Pool Club58
71Brno, Delta Billiard54
72Pardubice, Maple Pool Club78
73Tczew, Arkadia49
74Siedlce, Champion8
75Katowice, Bilardo Dekada13
76Sokółka, LP Metal Fach60
77Gdańsk62
78Pardubice, Maple Pool Club52
79Gdańsk, Green Club73
80Komárno, Saturnus47
81Sokółka, LP Metal Fach79
82Nadarzyn87
831976Warszawa, Montownia Rozrywki66
84Pardubice, Maple Pool Club80
852006Дніпро, Академія Більярду74
862007Kyiv81
872000Kyiv67
23939
23894
23796
23693
23593
23493
23398
23295
23149
23098
22998
22849
22729
22691
22594
22407
22371
22274
22175
22027
21976
21867
21772
21673
21575
21472
21376
21275
21107
21017
20972
20872
20771
20672
20576
20427
20307
20257
20176
20075
19973
19827
19767
19617
19527
19473
19374
19270
19167
19071
18976
18827
18737
18674
18570
18474
18376
18272
18172
18076
17907
17875
17773
17607
17507
17472
17374
17267
17176
17071
16973
16837
16757
16637
16527
16467
16357
16257
16173
16037
15872
15717
15617
15557
15307
15270
15075
14957
14847
14776
14572
14407
14247
14137
14076
13975
13747
13674
13370
13275
13117
12947
9637
9572
9437
9375
9270
9147
9007
8927
8847
8737
8674
8517
8447
8375
8227
8170
8027
7975
7867
7773
7671
7527
7437
7307
7270
7173
7027
6975
6827
6707
6676
6573
6357
5917
5870
5570
5427
5007
4717
4337
4271
3973
3874
3467
3107
2770
2657
2317
2273
1872
1567
1070
775
675
271
#1
#2
7
1
#3
#4
#5
#6
7
5
#7
7
5
#8
#9
#10
7
0
#11
#12
#13
#14
#15
6
7
#16
#17
#18
7
2
#19
#20
#21
#22
7
3
#23
1
7
#24
#25
#26
5
7
#27
7
0
#28
#29
#30
#31
0
7
#32
#33
#34
6
7
#35
#36
#37
#38
7
4
#39
7
3
#40
#41
#42
7
1
#43
3
7
#44
#45
#46
#47
1
7
#48
#49
#50
0
7
#51
#52
#53
#54
2
7
#55
7
0
#56
#57
#58
7
0
#59
1
7
#60
#61
#62
#63
5
7
#64
#65
7
3
Looser to #160
#66
7
6
Looser to #159
#67
0
7
Looser to #158
#68
2
7
Looser to #157
#69
7
5
Looser to #156
#70
2
7
Looser to #155
#71
7
3
Looser to #154
#72
7
0
Looser to #153
#73
0
7
Looser to #152
#74
3
7
Looser to #151
#75
2
7
Looser to #150
#76
7
1
Looser to #149
#77
7
3
Looser to #148
#78
6
7
Looser to #147
#79
7
5
Looser to #146
#80
2
7
Looser to #145
#81
7
0
Looser to #144
#82
2
7
Looser to #143
#83
7
5
Looser to #142
#84
4
7
Looser to #141
#85
1
7
Looser to #140
#86
7
4
Looser to #139
#87
3
7
Looser to #138
#88
4
7
Looser to #137
#89
2
7
Looser to #136
#90
0
7
Looser to #135
#91
4
7
Looser to #134
#92
7
0
Looser to #133
#93
7
5
Looser to #132
#94
3
7
Looser to #131
#95
7
2
Looser to #130
#96
3
7
Looser to #129
#97
Place 97
#98
Place 97
#99
Place 97
#100
Place 97
#101
Place 97
#102
Place 97
#103
Place 97
#104
Place 97
#105
Place 97
#106
Place 97
#107
Place 97
#108
Place 97
#109
Place 97
#110
Place 97
#111
Place 97
#112
Place 97
#113
Place 97
#114
Place 97
#115
Place 97
#116
Place 97
#117
Place 97
#118
Place 97
#119
Place 97
#120
Place 97
#121
Place 97
#122
Place 97
#123
Place 97
#124
Place 97
#125
Place 97
#126
Place 97
#127
Place 97
#128
Place 97
#129
4
7
Place 65
#130
Place 65
#131
1
7
Place 65
#132
7
5
Place 65
#133
7
0
Place 65
#134
Place 65
#135
Place 65
#136
7
4
Place 65
#137
4
7
Place 65
#138
Place 65
#139
7
5
Place 65
#140
7
6
Place 65
#141
3
7
Place 65
#142
4
7
Place 65
#143
Place 65
#144
0
7
Place 65
#145
7
2
Place 65
#146
Place 65
#147
7
6
Place 65
#148
4
7
Place 65
#149
5
7
Place 65
#150
7
5
Place 65
#151
Place 65
#152
7
0
Place 65
#153
0
7
Place 65
#154
Place 65
#155
5
7
Place 65
#156
1
7
Place 65
#157
1
7
Place 65
#158
7
2
Place 65
#159
Place 65
#160
3
7
Place 65
#161
7
3
Looser to #200
#162
5
7
Looser to #199
#163
5
7
Looser to #198
#164
6
7
Looser to #197
#165
2
7
Looser to #196
#166
3
7
Looser to #195
#167
5
7
Looser to #194
#168
3
7
Looser to #193
#169
7
3
Looser to #208
#170
7
1
Looser to #207
#171
7
6
Looser to #206
#172
6
7
Looser to #205
#173
7
4
Looser to #204
#174
7
2
Looser to #203
#175
0
7
Looser to #202
#176
0
7
Looser to #201
#177
7
3
Place 49
#178
7
5
Place 49
#179
0
7
Place 49
#180
7
6
Place 49
#181
7
2
Place 49
#182
7
2
Place 49
#183
7
6
Place 49
#184
7
4
Place 49
#185
7
0
Place 49
#186
7
4
Place 49
#187
3
7
Place 49
#188
2
7
Place 49
#189
7
6
Place 49
#190
7
1
Place 49
#191
6
7
Place 49
#192
7
0
Place 49
#193
7
4
Place 33, Winner to #217
#194
7
3
Place 33, Winner to #218
#195
2
7
Place 33, Winner to #219
#196
1
7
Place 33, Winner to #220
#197
6
7
Place 33, Winner to #221
#198
2
7
Place 33, Winner to #222
#199
7
3
Place 33, Winner to #223
#200
7
5
Place 33, Winner to #224
#201
7
6
Place 33, Winner to #209
#202
5
7
Place 33, Winner to #210
#203
0
7
Place 33, Winner to #211
#204
2
7
Place 33, Winner to #212
#205
7
6
Place 33, Winner to #213
#206
7
2
Place 33, Winner to #214
#207
7
1
Place 33, Winner to #215
#208
7
2
Place 33, Winner to #216
#209
7
2
#210
1
7
#211
0
7
#212
7
5
#213
7
6
#214
7
2
#215
7
5
#216
7
3
#217
7
2
#218
6
7
#219
7
6
#220
2
7
#221
7
5
#222
7
4
#223
7
1
#224
0
7
#225
9
4
#226
9
1
#227
2
9
#228
4
9
#229
9
8
#230
9
8
#231
4
9
#232
9
5
#233
9
8
#234
9
3
#235
9
3
#236
9
3
#237
9
6
Semifinal
#238
9
4
Semifinal
#239
3
9
Final

Final Standing

Place 1

1999Sosnowiec, Dekada Klub100.090.33%

Place 2

1994Sosnowiec, Dekada Klub80.076.33%

Place 3-4

1985Poznan, Zakręcona Bila75.080.33%
Kielce75.078.00%

Place 5-8

Kraków, TCF HuB65.074.67%
Poznan, Zakręcona Bila65.074.00%
1992Lubin65.073.67%
1993Bieruń, ERG Folie65.071.67%

Place 9-16

1991Pardubice, Maple Pool Club55.073.67%
Bratislava, Elite KAMI PROFIT55.070.67%
Tczew, Arkadia55.067.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa55.066.67%
1990Sokółka, LP Metal Fach55.066.67%
Prešov, BK Horses55.065.33%
Sokółka, LP Metal Fach55.057.33%
Kraków, UKS YMCA55.056.00%

Place 17-32

1979Rokietnica50.064.00%
1995Kielce, Nosan50.063.33%
Sosnowiec, Dekada Klub50.061.67%
1976Warszawa, Montownia Rozrywki50.061.33%
Lubin, UKS Baribal50.061.00%
Łódź, Frame50.060.67%
Tczew, Arkadia50.060.00%
Lubin50.059.33%
2000Kyiv50.058.67%
Komárno, Saturnus50.058.00%
Poznan50.057.67%
Siedlce, Champion50.056.67%
Kraków, TCF HuB50.052.67%
1984Kielce50.052.67%
Gdańsk, Green Club50.050.67%
1972Olsztyn50.050.67%

Place 33-48

Komárno45.059.67%
2007Kyiv45.051.00%
Ostrów Wielkopolski45.050.33%
Jaworzno, UKS Fair Play45.050.33%
Liptovský Hrádok45.049.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa45.049.00%
Lublin45.047.67%
Tczew, Arkadia45.039.33%
Lublin, Olimp45.038.00%
Katowice, Bilardo Dekada45.037.33%
Tczew, Arkadia45.036.67%
Ostrów Wielkopolski45.036.00%
Łódź, Frame45.036.00%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy45.036.00%
Jaworzno, UKS Fair Play45.033.00%
Łódź45.031.33%

Place 49-64

Gdańsk, Green Club40.052.33%
Tczew, Arkadia40.051.00%
Tczew, Arkadia40.050.67%
1991Kielce, Nosan Kielce40.049.33%
Gdańsk40.049.00%
Pardubice, Maple Pool Club40.049.00%
Katowice40.039.00%
Pardubice, Maple Pool Club40.037.67%
Ostrów Wielkopolski40.034.00%
Pardubice, Maple Pool Club40.033.00%
Pardubice, Maple Pool Club40.033.00%
Sokółka, LP Metal Fach40.013.00%
Sokolka, LP Metal Fach40.08.67%
1989Poznan40.08.67%
Ostrów Wielkopolski40.08.67%
Łódź, Frame40.08.67%

Place 65-87

Lubin, UKS Baribal35.041.00%
Sokółka, LP Metal Fach35.040.00%
Chorzów, Czorno bila35.036.67%
Sokółka, LP Metal Fach35.013.00%
Pardubice, Maple Pool Club35.012.00%
Sosnowiec, Dekada Klub35.012.00%
Łódź, Frame35.011.00%
Chorzów, Czorno bila35.011.00%
Pardubice, Maple Pool Club35.011.00%
Nadarzyn35.011.00%
Łódź, Frame35.010.00%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa35.010.00%
Brno, Delta Billiard35.010.00%
Sokółka, LP Metal Fach35.010.00%
Pardubice, Maple Pool Club35.08.67%
Ustroń35.07.33%
Łódź35.04.00%
Pardubice, Maple Pool Club35.02.00%
2006Дніпро, Академія Більярду35.02.00%
CZE35.00.00%
Łódź, Frame35.00.00%
Łódź35.00.00%
Warszawa, WSB M1335.00.00%


Our Sport Partners