Zawodnik Nosanu Kielce Karol Skowerski został zwycięzcą pierwszego turnieju serii 2018 Dynamic Best of The East . Turniej odbył się w Petrich w Bułgarii. Polaków na podium znalazło się aż trzech... W finale Karol pokonał 9:6 Mariusza Skonecznego z Lipiński Dachy Tomaszów Maz. Brązowe medale wywalczyli: Mieszko Fortuński z ERG Folie Bieruń ( przegrał ze Skowerskim 2:7) i Markay Labinat z Kosowa-Serbia ( uległ Skonecznemu 2:7). Łącznie w 8 najlepszych znalazło się 5 Polaków, 1 Bułgar, 1 Serb i 1 Rumun.

Medale, puchary i nagrody wręczyli: Marcin Krzemiński -prezes EEBC, Dimitar Bruchkov - burmistrz Petrich i George Bozhkov. Śmiało mozna powiedzieć, że Bałkańskie Centrum Bilardowe zainaugurowało bardzo dobrym turniejem.

Karol Skowerski won the first 2018 Dynamic Best of the East event. The competition was a succesfull for Polish team. Mariusz Skoneczny got silver medal  and Mieszko Fortunski bronze medal. Also 3th place took Markay Labinat from Kosovo-Serbia.  President of EEBC Marcin Krzeminski, Dimitar Bruchkov -mayor of Petrich town and Georgi Bozhkov - owner of Balkan Billiard Centre awarded the best sportsmen.  The Dynamic Best of the East event was a first international tournamnet in a new sport club.  Congratulation for all people who worked in Peetrich.